09:13, 31 Серпня 2018

У Луцьку атовцям розповіли про нові можливості для ведення бізнесу

30 серпня 2018 року у Луцькому міському центрі зайнятості провели тренінг-семінар для учасників АТО. 

Про це повідомляє Луцький МЦЗ у “Фейсбук”.

Тренер Громадської організації «Любисток+» Наталія Литвина розповіла присутнім про те, що можливостей для професійного та особистісного розвитку є багато, але не всі знають про це.

Учасників заходу ознайомили з безкоштовними можливостями та онлайн-інструментами, які можуть стати у нагоді для початку ведення бізнесу.

Обговорили на заході питання складання резюме та написання мотиваційних листів, наголосили про важливість створення електронної пошти та використання в роботі скап-співбесід. Присутніх проінформували про інформаційне наповнення ресурсних центрів «Гурт», «Громадський простір», «Велика ідея», де щоденно оновлюється інформація про тренінги, участь у яких дасть можливість нових знайомств та відкриє нові перспективи для розвитку.

До слова, у Луцькому міському центрі зайнятості функціонує «Клуб учасників АТО та членів їх сімей», у рамках якого, для учасників АТО в останній четвер кожного місяця проводять заходи за участі соціальних партнерів служби зайнятості. Проведення наступного засідання Клубу запланували на 27 вересня 2018 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: