19:26, 15 Травня 2019

У Луцьку активно триває ремонт доріг та прибудинкових територій. ФОТО

На дорогах і вулицях Луцька активно продовжуються роботи із благоустрою.

Про це повідомляє Луцька міськрада.

Нещодавно розпочали роботи із капітального ремонту прибудинкової території на вулиці Привокзальній, 1, 3. Двір тут буде викладений бруківкою, що значно полегшить майбутні роботи із заміни комунікацій.

Окрім того, передбачили встановлення нового дитячого майданчика, спортивного обладнання, комплексного освітлення двору та облаштування відпочинкової зони.

Дороги в приватному секторі міста вкрили щебеневим покриттям із напівпросочуванням бітумною емульсією на вулиці Гнатюка, де попередньо була лише ґрунтова дорога.

Завершуються роботи з ремонту тротуарного покриття на вулиці Глушець. Тут, на пішохідній зоні та біля центрального входу до Луцького навчально-реабілітаційного центру, виклали бруківку.

Очільники міста взяли до уваги поради керівників навчального закладу для того, аби такий благоустрій був якомога зручнішим для діток із особливими потребами. Усі роботи планується завершити до кінця навчального року.

«Ведуться також роботи на вулиці Пушкіна, в історичній частині міста, завершуються – на вулиці Прогресу, завершено ремонт тротуару на Загородній, біля перинатального центру. Робимо пішохідні доріжки, продовжуємо працювати із напівпросоченням для того, аби остаточно ліквідувати проблему вулиць без твердого покриття у нашому місті. Плануємо рухатися надалі активно, адже благоустрій: тротуари, двори та пішохідні доріжки – це те, чим щодня користуються тисячі лучан. Окрім того, зараз плануємо повністю об’їхати усе місто, аби виявити та ліквідувати точкову ямковість», — розповів Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: