15:47, 06 Червня 2019

У Луцькраді обговорили, як встежити за порядком та чистотою у парках та скверах

З настанням літа у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки свій вільний час проводять усе більше лучан на гостей міста. Щовихідних там відбуваються різноманітні розважальні заходи для усієї родини. Тому питання благоустрою та охайного вигляду паркових алей, каналів та інших об’єктів зараз особливо актуальні.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Про необхідність ретельного та якісного прибирання території центрального парку культури та відпочинку йшлося сьогодні під час наради за участі радника міського голови Ігоря Поліщука, першого заступника міського голови Григорія Недопада, заступника міського голови Костянтина Петрочука, директора КП “Парки і сквери міста Луцька” Богдана Феденчука, представників департаменту муніципальної варти, житлово-комунального господарства. Предметом розмови стало питання прибирання території парку та косіння трави.

Розпочинаючи розмову, Ігор Поліщук зауважив, що стан прибирання вулиць та доріг у місті є незадовільним. Особливо це стосується роботи підприємства “Луцьктеркомсервіс”. Аналогічна ситуація щодо косіння трави у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Він зазначив, що місто буде поділене на зони, і на кожній із них перевірятимуть якість прибирання та косіння. Такі перевірки планують проводити щосуботи.

“Звісно, ми розуміємо, що цьогоріч значно збільшилася кількість рослинності у зв’язку з великою кількістю опадів та підвищеною вологістю. Та це не привід розслаблятися, а навпаки — необхідно ретельніше проводити прибирання та косіння трави. У разі необхідності на ці потреби з міського бюджету будуть виділені додаткові кошти. Щовихідних у парку проводять свій час тисячі лучан та гостей міста. У парку повинно бути чисто”, — наголосив він.

У свою чергу, Григорій Недопад додав, що необхідно посилити роботу з косіння трави по всій території парку та у центральній частині міста загалом.

Під час розмови Костянтин Петрочук закликав звернути увагу на боротьбу з заростями борщівника, адже через це уже надходять скарги від мешканців.

На завершення Ігор Поліщук зазначив, що цьогоріч у Луцьку з’явиться два нових сквери та наголосив на тому, що після косіння потрібно залишати після себе чистоту. А для обміну досвідом наведення та підтримання чистоти у парках міста планується візит представників міської ради та відповідних служб Луцька до міста Харків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: