11:20, 27 Травня 2019

У луцькому зоопарку відзначили День тигра. ФОТО

Учора, 26 травня, у місяць, коли усі смугастики мають уродини у луцькому зоопарку відзначили День тигра.

Про це повідомили у “Фейсбук”-групі “Луцький Зоопарк”.

Погода вирішила посприяти тому, щоб на іменини прибуло якнайбільше гостей. Тож сонечко дарувало тепло, вітерець – свіжість, а заквітчано-зелені краєвиди милували й око, й душу.

Розваги розпочали із дискотеки, але не звичайної, а з конкурсами. І поки одні відвідувачі відривалися із дівчатами з “Карамболь Студіясвята”, інші активно формували команди, аби взяти участь у квесті.

Учасникам не виставили жодних обмежуючих умов щодо віку, тож було ще те питання, кому відгадування загадок та веселі перебіжки з локації на локацію принесли більше задоволення — дітям чи дорослим. Під час квесту довелося і кросворди з ребусами вирішувати, і завдання на логіку виконувати, і над хитромудрими питаннями помізкувати. Усі так старалися, що команди прийшли до фінішу із невеличкою різницею в часі. А на згадку про змагання отримали промоційну продукцію луцького зоопарку.

Пізніше наймолодші гості взяли участь у майстеркласі, який проводила працівниця зоопарку Шкирпан Татьяна. Дітлахи розмальовували вирізані з дерева брелоки-тигренята, які забирали собі на згадку про свято. Ще однією цікавинкою дійства стала показова годівля. А оскільки ці великі кішечки теж потребують розваг, обід їм “ускладнили” — м’ясо та яйця 4-річні тигри Тамерлан та Аїда шукали у коробках, а однорічна Тріша — діставала зі спеціальної підвіски. У захваті були і смугастики, і глядачі.

А на завершення — “побулькотіли” із “Art Project”. Летіли наввипередки з вітром і величезні бульки, і геть маленькі. Під запальну музику мильне щастя пробували піймати не лише малята, а й їхні мами і тати.

Усі зі щирими посмішками аплодували виконавцям. Як наголосила директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко, День тигра — то вже теж їхня традиція із “трирічним “стажем”. І щоразу дійство збирає більше і більше відвідувачів.

“Наші гості люблять тематичні свята в зоопарку. У сезон відпочинку їх буде чимало, тож треба просто слідкувати за оновленнями на нашій сторінці і приходити у місце найкомфортнішого відпочинку на природі у межах Луцька”, — запевнила вона, уточнивши, що до найзагадковішої події на території підприємства – “Ночі в зоопарку” — вони теж уже розпочали готуватися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: