19:15, 18 Травня 2018

У Луцькому зоопарку садитимуть овочевий город

20 травня, у неділю, компанія “Syngenta в Україні” за підтримки Луцької міської ради запрошує мешканців та гостей міста  до спільної висадки овочевого городу в рамках соціально-освітнього проекту “ОгоРодина”.

Про це повідомили в Луцькраді.

До слова, в Україні ця програма вже третій рік працює у Вінниці та Львові. Луцьк – третє місто, де лучани у цікавій і креативній формі знайомитимуться зі сферою сільського господарства. Адже  не усі міські діти знають, де ростуть овочі і як виглядає насіння.

Назва ініціативи «ОгоРодина» походить із слів «родина» і «го’родина». З давніх часів вважалося, що родина, яка шанувала працю на землі, завжди мала гарний врожай і запашний хліб на обідньому столі. Тому проект акцентує увагу на важливості взаємозв’язку екології, сільського господарства і аграрного бізнесу.

За словами заступника міського голови Костянтина Петрочука, це “хороша нагода дітям самоорганізуватися, відволіктися від комп’ютерів, а головне – це єднає родину”.

Отож,  компанія “Syngenta в Україні” закупила інвентар, насіння та розсаду, а у зоопарку визначили територію для посадки городу. До участі в проекті відібрали 35 сімей учасників АТО, які влітку доглядатимуть за висадженими рослинами. Варто зазначити, що діти, які візьмуть участь в акції, впродовж літа  відвідуватимуть Луцький зоопарк безплатно.

Долучаться до соціально-освітнього проекту “ОгоРодина” і підопічні територіального центру нашого міста, облаштувавши на подвір’ї закладу свій маленький город, адже трудотерапія допоможе людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, відчути себе повноправними членами суспільства.

Проект передбачає висадку овочевого городу, творчий майстер-клас, ігри та розваги для дітей. «ОгоРодина» створює простір, що надихає на радість спілкування з природою, навчає отримувати  задоволення від роботи на землі. А найголовніше – цікаво і корисно провести час у колі рідних у єднанні з природою в межах міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: