19:26, 04 Вересня 2018

У луцькому виші відбулась посвята першокурсників. ФОТО

Сьогодні, 4 вересня, у Луцькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди посвяти першокурсників #LNTU_FestDay2018. На захід завітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади та духовенства, студенти та викладачі.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

“Це висока честь сьогодні бути присутнім і брати участь у посвяті першокурсників. Це свято, безумовно, з року в рік є і буде, адже причина йому – зміни у житті, через які проходять наші першокурсники. Надзвичайно приємно, що вибір був зроблений на користь нашого університету. Цього року дві тисячі тридцять першокурсників ступили на поріг нашого університету. Від себе особисто та професорського-викладацького складу університету скажу, що ми зробимо усе, аби в стінах нашого вишу ви отримали необхідні знання, вміння і навички”, – привітав студентів ректор Петро Савчук і побажав, щоб університет став для них другою домівкою.

Під час заходу студенти, представники перших курсів ЛНТУ зі сцени урочисто прийняли студентську присягу. За давньою традицією викладачі символічно привітали усіх хлібом-сіллю.

Також на гостей чекав ярмарок факультетів, квест для першокурсників, куліш, настільні ігри та флеш-моб, кілька фотозон, розіграш подарунків від партнерів та вечірній перегляд кіно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: