13:25, 11 Лютого 2018

У Луцькому НТУ вручили дипломи магістрів. ФОТО

Вчора, 10 лютого, у стінах Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбулася урочиста церемонія з нагоди випуску магістрів Луцького національного технічного університету.

Про це повідомили в прес-службі університету.

Перед входом до театру лунала святкова музика. У фойє театру, своєю чергою, виступав духовий оркестр. Поряд були розміщені сім факультетських фотозон, де усі бажаючі робили пам’ятні фото.

Близько 12:00 на сцені театру, яка, до слова, була прибрана емблемою вишу, його прапором та загальнодержавними символами, під звуки фанфар розпочалися урочистості.

На урочистих зборах були присутні адміністрація, професорсько-викладацький склад, співробітники, випускники університету та усі бажаючі.

Під час дійства присутні могли дивитися слайд-шоу з загальноуніверситетськими та факультетськими матеріалами про спеціальності та групи.

«Сьогодні у нас свято. Це – своєрідний рубікон для цих юнаків і дівчат, що здобули освіту і залишають наш університет», — розпочав захід ведучий.

До зали запросили ректорат університету. Ректор, проректори та декани, які були одягнені у мантії, вийшли на сцену, пролунав Гімн України.

Опісля на сцені виступив академічний камерний оркестр Волинської обласної філармонії «Кантабіле».

Згодом на сцену запросили ректора Луцького НТУ, доктора технічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Савчука Петра Петровича.

«Велика честь у стінах цього прекрасного залу вітати випускників після успішного навчання. У нашому університеті ви мали змогу в натхненній роботі здобути відповідні знання, вміння, навички, які дозволять вам в найближчій перспективі зайняти певну нішу. Думаю, ви доведете, що є не лише патріотами нашої країни, а й прекрасними фахівцями. Безумовно, вам не було легко навчатися, тому що в технічному університеті – висока планка та складний навчальний процес, але ви з гідністю пройшли це. Хочу побажати вам віри в себе, бути активними та постійно самовдосконалюватися», — промовив Петро Савчук та вручив дипломи «платиновим» випускникам вишу.

Слово взяв і запрошений почесний гість, випускник вишу, очільник обласного центру зайнятості Роман Романюк:

«Надзвичайно приємно бути сьогодні на святі, адже Луцький НТУ – мій рідний університет. Користуючись нагодою, дякую Московчук Аллі Тимофіївні, декану факультету обліку та фінансів, на якому я навчався, за підтримку та настанови. Хочу побажати випускникам знайти себе. Хоча, як казав один мудрець, знайти себе неможливо, себе треба творити. Хочу сказати – немає нічого неможливого. Тож, бажаю вам творити себе, бути впевненими у своїх силах, реалізувати себе, досягнути високих вершин».

До слова запросили і випускницю-магістранта Катерину Бондарську.

«Результатом старань випускників на теоретичних заняттях та наполегливої праці на виробничих практиках є не лише дипломи з відзнакою, а і численні перемоги на олімпіадах з навчальних дисциплін, конференціях та конкурсах наукових і дипломних робіт – таких випускників у нас – 31. Також серед цьогорічних випускників є особлива когорта – магістри-іноземці громадяни трьох країн, а саме – Алжиру, Лівії та Конго. Їх – дев’ятеро», — розповіли ведучі.

Опісля декани факультетів, працівники деканатів та завідувачі випускових кафедр вручали дипломи своїм випускникам. Під час дійства лунали короткі інформації про факультети. Зокрема, за 23 роки існування факультету бізнесу, «путівку у життя» отримали понад 6000 фахівців, з них магістрів – 950. Цікаво, що 10 випускників машинобудівного факультету навчалися у вузах Європи за програмами подвійних дипломів і отримали додатково дипломи європейського зразка. А у 2017 році факультету будівництва і дизайну виповнилося 40 років. Факультет обліку та фінансів, своєю чергою, створено наказом ректора Луцького державного технічного університету 28 жовтня 1998 року. Розповіли, що на технологічному факультеті наразі ліцензовано сім магістерських та вісім бакалаврських освітніх програм. Факультет екології та приладо-енергетичних систем за дев’ятнадцять років існування випустив 2941 фахівця. Ну а рік заснування факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій – 2005.

Підняти настрій випускникам, привітати їх із знаменною подією вийшли на сцену ті, хто були з ними поруч у стінах Луцького НТУ, як під час навчання, так і у вільний від них час — студентська рада навчального закладу на чолі з головою Іриною Гаранчевською. Опісля студентка вишу Христина Ващеня виконала пісню «В чистім полі», під час чого залу заполонили «кулі бажань».

Під час дійства ведучі розповіли, що згідно рейтингу вищих навчальних закладів України «ТОП-200», у 2017 році Луцький НТУ увійшов у чверть кращих вишів України. Одним з головних формуючих чинників рейтингу була міжнародна діяльність університету. Результати Луцького НТУ за цією складовою є найвагомішими серед усіх вишів Волині. Крім того, зауважили ведучі, збільшується кількість іноземних громадян, які виявили бажання навчатися в Луцькому НТУ на підготовчому відділенні, бакалаврській або магістерській програмах:

«Сьогодні у нас навчається 40 іноземних студенів — Алжир, Нігерія, Зімбабве, Пакистан, Конго, Лівія, Ангола, Узбекистан, Азербайджан, Туреччина, Афганістан, Польща та Австралія».

Тож, привітати випускників-магістрантів прийшла і студентка факультету обліку та фінансів Доркас Табіза, яка виконала пісню французькою.

Насамкінець під акомпанемент саксофону, на якому грав декан факультету Редько Ростислав Григорович, студенти та освітяни станцювали на сцені «шкільний вальс».

«В освітянській сфері є чудова традиція, а саме завершувати черговий етап навчання шкільним вальсом. Я впевнена, що після цих слів у більшості з Вас серця забились швидше і Ви згадали «той танець», — пояснила дійство заступник декана факультету КНІТ Повстяна Юлія Славомирівна.

Завершилася церемонія вручення дипломів гімном Луцького національного технічного університету.

Опісля усі випускники та гості фотографувалися на згадку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: