08:39, 02 Червня 2019

У луцькому ліцеї пролунав останній дзвоник. ФОТО

Учора, 1 червня, «останній дзвоник» пролунав для 324-х випускників Волинського обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомив голова Волинської ОДА на своїй сторінці у “Фейсбук”.

На урочисті заходи з нагоди 18-го випуску ліцеїстів завітав голова облдержадміністрації Олександр Савченко, якому також випала честь вручати атестати про здобуття освіти.

“Ви стали дорослішими раніше за своїх ровесників, тому що вже знаєте ваш шлях на кілька років уперед. Хтось дотримуватиметься лінії служіння народу України, захищати Вітчизну, бути відважними та гідними. Сьогодні ви одні із перших, хто разом із побратимами із НАТО захищатиме нашу державу. Ви вже новаційні, за вами – перспектива. Бажаю вам ніколи не відчути песимізму і відчути думку, що ви щось неправильно зробили. Ви все правильно зробили. В перспективі кожен із вас може стати вченими, політологами, філософами. Поки ви – бійці, які можуть стати командирами, що вестимуть за собою, розбудовуватимуть потужну армію і державу. Вітаю вас. Бажаю йти по життю впевнено і з оптимізмом. Щасти вам у всьому, і нехай завжди буде мирне небо!”, — сказав Олександр Ілліч.

Упродовж свята грамоти та подяки за здобутки у навчанні та спорті отримали кілька десятків юнаків та дівчат. Окрім того, нагороджували і вчителів, завдяки яким вдалося виховати таку талановиту молодь.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: