12:15, 31 Травня 2018

У луцькому кінотеатрі проходить фестиваль кіно для дітей. ФОТО

У ТРЦ “ПортСіty” проходить щорічний фестиваль кіно для дітей «Чілдрен Кінофест». Маленькі глядачі переглядатимуть фільми та мультиплікаційні стрічки та зможуть оцінити їх. Дітлахи отримують бюлетені та голосують за той ролик, який сподобався найбільше.

Переглянути стрічки, створені в різних куточках світу діти та підлітки можуть абсолютно безкоштовно.

«Чілдрен Кінофест» – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів .

Зареєструватися на перегляд фільмів традиційно можна на сайті.

Цьогоріч до програми кінофестивалю увійшли такі стрічки: “Земля: Один вражаючий день”, “Сів заблукала уві сні”, “Сторожова застава” як приклад українського кінематографу, “Історія з озера”, “Лотте і Луїза: витівки близнят”, “Маленька гавань”, “Великий злий лис та інші історії”, “Острів скарбів”, “Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу”.

Приємним відкриттям фестивалю традиційно стає показ фільмів та мультиків, створених дітьми. Ця добірка включає 10 найкращих фільмів за рішенням селективної комісії. Стрічки покажуть на великих екранах кінотеатрів міст-учасників фестивалю.

Теми, які цього року обрали молоді автори, прості та звичні: мамина колисанка, дружба у мультику «Друзі з Овочсіті», родинні історії у стрічці «Єдиний шанс».

Проте, оминути тему війни, яка й досі триває в країні не обходять навіть автори-школярі. Відтак ігровий фільм «Вірус А», створений в Авдіївці, відображає побут та проблеми родин, які чують вибухи щодня. У фільмі всі проблеми – це просто гра інопланетян.

У цьому році «Чілдрен Кінофест» триває з 25 травня до 3 червня й охопить більше 20 міст по всій Україні. У Луцьку фестиваль відбудеться в кінотеатрі «Premier city» в ТРЦ «ПортCity». Почесна амбасадорка фестивалю – українська письменниця, адвокатка, правозахисниця, радіоведуча і посланниця доброї волі ООН в Україні Лариса Денисенко.

Фестиваль проходить за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, посольств і культурних представництв країн-учасниць фестивалю.

Координатори у місті Луцьк – «Tikhonov сoncert and event agency» та ГО «Волинський Актив Молоді». Довідка за телефоном : + 380 97 376 85 93. Детальніше за посиланням

Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Державне агентство України з питань кіно.

Генеральний партнер конкурсу дитячих фільмів – “ОТП Банк”.

Фестиваль відбувається за підтримки: Київської міської державної адміністрації, Мережа кінотеатрів «КіноКиїв», Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Угорщини.

Організатор – “Артхаус Трафік”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: