20:26, 28 Травня 2019

У луцькому дитсадку відкрили ботанічний куточок. ФОТО

Сьогодні у луцькому дошкільному навчальному закладі № 39 відбулась екологічна акція з нагоди відкриття ботанічного куточка «Казковий світ рослин».

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Біологічний куточок організували за підтримки відділу екології Луцької міської ради та студентів біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки. Завдяки куточку діти отримають можливість знайомитись із різноманіттям рослинного світу природи, вчитись доглядати, любити її та досліджувати.

На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, виконуюча обов’язки начальника відділу екології Оксана Тарабанюк, еколог Борис Сорока та декан біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки Андрій Поручинський. Вихованці закладу привітали гостей пісенно-хореографічним дійством, під час якого показали усю любов до світу природи.

Під час заходу також підписали угоду про співпрацю Луцької міської ради та біологічного факультету СНУ імені Лесі Українки з метою створення ботанічних куточків у інших закладах освіти нашого міста.

«Не буває такого, щоб дитина ходила в занедбаний садочок, а тоді виросла людиною, яка любить красу, знає, що таке естетичне виховання, культура. Див не буває. Але я знаю, що в наших садочках діти виховуються належним чином. І я вдячний Східноєвропейському національному університету за те, що ви долучились до того, щоб продовжити творити цю казку для дітей, аби вони бачили наскільки ж насправді багате наше довкілля. Це те, що розвиває та виховує дитину», — зазначив Григорій Пустовіт.

За вагомий внесок у поширення екологічних знань, виховання екологічної культури у дошкільнят, збереження навколишнього середовища, а також активну участь в організації та проведенні екологічної акції з облаштування ботанічного куточка «Казковий світ рослин» Подяку міського голови оголосили педагогічному колективу закладу, а також представникам біологічного факультету СНУ ім. Лесі Українки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: