18:47, 26 Січня 2018

У луцькому дитсадку відбулась театралізована вистава на протипожежну тематику

25 січня у дошкільному дитячому закладі № 9 «Чарівник» міста Луцька відбулася зустріч вихованців дитячого садка із рятувальниками.

Про це повідомляє УДСНС України у Волинській області.

Педагоги разом з дошкільнятами підготували для гостей виставу на протипожежну тематику. У виставі йшлося про страшні наслідки дитячих пустощів з вогнем, про те, як запобігти пожежі і як діяти, якщо лихо таки трапилося. Головні герої вистави розіграли ситуацію, коли Баба-Яга бавилася сірниками і могла б накоїти чимало лиха, якби не зустріла звірят, які й допомогли їй усвідомити усі наслідки небезпечних розваг.

Із захопленням малеча брала участь у грі-естафеті «Швидше загаси вогонь». Разом із дорослими дітлахи шукали вихід із проблемних ситуацій, відгадували загадки про природні стихії

Працівники пожежно-рятувальної служби донесли чимало корисної інформації малятам, розповіли про правила безпеки, вивчили з дітьми номер служби порятунку «101».

Щоб закріпити знання, рятувальники роздали дітям тематичні листівки з інформацією, як уникнути лиха та як діяти у надзвичайній ситуації, а педагогам – плакати для оформлення стендів, куточків безпеки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: