20:39, 10 Січня 2019

У луцькій бібліотеці пройшло народознавче свято. ФОТО

У Волинській обласній бібліотеці для дітей пройшло народознавче свято «Маєш, роде мій прекрасний, свят негаснуче багаття».

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Про січень у народі кажуть: скільки днів – стільки й свят. Очікування свята не менш радісне, аніж саме свято. Різдво, Василя, Водохреща належить до свят, які кожен християнин чекає з трепетом у серці та світлою надією на чудесні переміни. Так було колись, і так є нині.

Протягом усіх Різдвяних свят, які тривають два тижні – від Різдва й до Водохреща – в кожній хаті варять кутю: багату, щедру і голодну. Різдво є ніби світанком, передчуттям творення нового Дня – Дня Світла, Любові й Радості.

У піднесеному настрої у Волинській обласній бібліотеці для дітей пройшло народознавче свято «Маєш, роде мій прекрасний, свят негаснуче багаття».

Під час заходу пригадали давні українські традиції циклу різдвяно-новорічних свят. Наші гості колядували, щедрували, посівали, «водили козу». А учасники гурту «Ластівки» ( керівник Марія Іванівна Лукаш) Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена, виконали колядки та щедрівки на слова Надії Гуменюк.

На завершення всі разом заспівали «Добрий вечір тобі, пане господарю!» та пригостилися кутею, узваром і пирогами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: