17:55, 08 Вересня 2020

У Луцьких школах триває ремонт харчоблоків

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління освіти Зіновія Лещенко здійснили інспекцію ремонтних робіт, що проходять в закладах освіти нашого міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Зокрема, посадовці завітали до загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 24 — технологічного ліцею. Окрім масштабних робіт з термомодернізації закладу, нещодавно також тут було здійснено комплексний ремонт харчоблоку, встановлено нове обладнання.

«Починаючи із 2017 року, ми почали активно ремонтувати харчоблоки у навчальних закладах міста. На жаль, у попередні періоди цьому не приділяли уваги, і багато харчоблоків були в аварійному стані: відвалювалася плитка зі стін, не працювала вентиляція, було багато супутніх проблем.

Сьогодні ремонтні роботи продовжуються. Ми завітали до шкіл із одними з найбільших харчоблоків і побачили, як оновлюється приміщення, що відбувається ремонт або заміна вентиляції. І це надзвичайно важливо, адже для людей, які тут працюють, має бути нормальний температурний режим. Приготування їжі – відповідати усім санітарно-гігієнічним вимогам.

Частково замінюємо також обладнання, облаштовуємо додаткові зручності для працівників. Плануємо продовжувати цю роботи. В подальшому також необхідно буде відремонтувати зали, в яких відбувається прийом їжі», – розповів Ігор Поліщук.

Також посадовці оглянули ремонт харчоблоків у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей» та навчально-виховному комплексі № 26.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: