10:41, 13 Січня 2020

У луцьких школах стартує «Інженерний тиждень»

13 січня в українських школах вперше стартує «Інженерний тиждень».

Про це інформує ГО “Про.Про.Лаб”.

Відчути себе в ролі інженерів зможуть учні 710-ти навчальних закладів з усіх куточків країни. Програма проведення «Інженерного тижня» включає виконання учнями молодшої, середньої та старшої школи інженерних завдань, проходження челенджів та проведення вчителями тематичних уроків.

Проєкт базується на концепції STEM освіти і покликаний зацікавити учнів наукою та дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

Початок Тижня приурочено до дня народження Сергія Корольова (12 січня), а його завершення припадає на 17 січня – всесвітній День дітей-винахідників.

Дослідження показують, що досягши четвертого класу третина хлопців та дівчат втрачають інтерес до науки. До восьмого класу інтерес до науки втрачає майже половина. Вони виключають відповідні предмети з кола своїх інтересів та не пов’язують з ними кар’єрних планів. Таким чином, мільйони учнів просто не вірять що можуть займатися наукою.

Подібні до цієї програми успішно реалізуються в США, Великій Британії та Ірландії. В США, з 2007 року, проведення щорічних Engineers Week, приурочено до дня народження Джорджа Вашингтона (22 лютого). В ініціативі беруть участь учні тисяч американських шкіл, а також наукові та культурні установи. В Україні розробкою та впроваждженням проєкту займається команда ГО «Про.Про.Лаб» за підтримки компаній Noosphere, GlobalLogic Ukraine та Bosh.

Перелік навчальних закладів вашого міста, які беруть участь у проєкті:

1. Луцька спеціалізована школа №5.

2. Луцький ліцей №27.

3. Луцька гімназія №4 ім. Модеста Левицького.

4. Луцька гімназія №21 ім. М. Кравчука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: