20:49, 27 Квітня 2021

У Луцьку з’явиться новий стадіон за понад 17 мільйонів

У Луцькому НТУ побудують сертифікований спортивний стадіон та проведуть капітальний ремонт спорткомплексу з басейном.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Проект з розбудови фізкультурно-спортивної та плавально-оздоровчої інфраструктури Волині на базі технічного університету став можливим завдяки програмі Президента України «Велике будівництво».

Кошторисна вартість реалізації проекту становить понад 17 мільйонів гривень. Наразі тривають тендерні процедури.  Роботи фінансуватимуться коштом Державного фонду регіонального розвитку.

У результаті реалізації цього проекту буде побудований стадіон європейського зразка, з облаштованими біговими доріжками, футбольним полем,  спортивним устаткуванням для проведення змагань з легкої атлетики, трибунами для глядачів та гравців.

Також проектною документацією передбачили проведення капітального ремонту спорткомплексу з басейном. За роки існування спортивна інфраструктура навчального закладу застаріла, обладнання та устаткування зносилося.

Голова ОДА Юрій Погуляйко переконаний, що будівництво нового, сучасного стадіону в рамках президентської програми дозволить залучити до занять спортом більше молоді та дітей, проводити на належному рівні змагання та підвищити спортивний престиж області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: