12:07, 29 Березня 2021

У Луцьку звітували про діяльність Волинської торгово-промислової палати

У Луцьку відбулася конференція членів Волинської торгово-промислової палати, участь у якій взяли голова обласної ради Григорій Недопад і президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

На конференції прозвітували про успіхи діяльності, обрали президію Волинської торгово-промислової палати, а також підтримали кандидатуру діючого голови Олександра Смолича, який і надалі лишиться очільником палати на Волині.

«Радий перебувати з вами в оновленому приміщенні торгово-промислової палати, – звернувся до учасників зібрання Григорій Недопад. – Тепер ви знаходитеся поруч з обласною радою, тож наша співпраця буде тільки посилюватися. Спільно робитимемо все можливе, щоб Волинь була цікавою інвесторам і перспективною для розвитку бізнесу. Область має стати провідною в цьому напрямку в державі».

Від імені Торгово-промислової палати України гостей конференції привітав і Геннадій Чижиков: Торгово-промислова палата – це наша величезна родина, представлена у кожному регіоні. Це тисячі підприємств, які щоденно працюють, творячи успішне бізнес-середовище. Ми маємо працювати всі разом, розвиваючи свої підприємства і усвідомлюючи, що від успіху кожного з нас залежить успіх усієї країни. Не в кожному регіоні держави є такий вдалий зв’язок ТПП з обласною радою. Волинь має величезний потенціал і завдання Палати – сприяти у тому, щоб цей потенціал використовувався вдало. Якщо буде сильною Палата, буде легше бізнесу. Волинь унікальна, а отже вона повинна бути територією найкращого підприємницького середовища».

Довідково:

Волинська торгово-промислова палата – недержавна, самоврядна організація, що об’єднує юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих згідно законодавства України,створена відповідно до Указу Президента України від 4 липня 1994р. № 357/94 2 «Про торгово-промислову палату України» та діє відповідно до Закону України «Про торгово-промислові  палати в Україні» від  2 грудня 1997р.

Головною метою діяльності Палати є реалізація державної політики з питань розвитку підприємництва, об`єднання фінансово-економічного та науково-технічного потенціалу для розробки і здійснення регіональних програм і проектів, співпраця з органами державної влади та самоврядування області в реалізації соціально-економічних програм, спрямованих на розвиток підприємництва, інвестицій в регіон, налагодження ділових відносин між промисловцями, підприємцями та органами влади, в тому числі на міждержавному рівні, з метою подальшого розвитку Волинського регіону.

Основні заходи здійснені Волинською торгово-промисловою палатою:

– організація та співучасть в організації заходів в регіон – форуми, конференції, виставки,В2В зустрічах;

– участь бізнесу регіону у заходах в інших регіонах та за межами країни (за останні 5 років США, Канада, практично вся географія ЄС, ОАЕ, Індія, Австралія, Китай, Іран і т.д.);

– участь у міжнародних проектах. Партнери та донори USAID, GIZ, U-lead, EUROCHAMBERS, CUTIS, IPD, SES, ІЕДтаПК та інші.

– створили «Центр бізнес-освіти» – основна мета розширення можливостей бізнесу через навчання та підвищення професіоналізму.

– сприяння та всебічний супровід інвесторів.

– надаємо інші послуги підтримки бізнесу митно-брокерські послуги, юридичні, сертифікація, експертизи та інші;

– майданчик діалогу Бізнес-Палата-Влада, Бізнес-Палата-Освітні заклади і т. д.

Серед іншого, за підсумками діяльності Волинської торгово-промислової палати, оформили 10 729 вантажно-митних декларацій. Видали 42 830 сертифікатів, провели 11 004 експертиз, зареєстрували 22 975 штрих-кодів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: