09:06, 18 Березня 2022

У Луцьку зустріли гуманітарний вантаж із Польщі

Гуманітарний вантаж із Красноставського повіту Республіки Польща прибув у Луцьк.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Зустрічали його на міжнародному пункті пропуску голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, народний депутат Вячеслав Рубльов та депутат Волинської обласної ради Юрій Ройко.

Нагадаємо, кілька днів тому староста Красноставського повіту Анджей Леньчук надіслав лист до Луцької районної ради, у якому повідомив, що поляки надсилають гуманітарну допомогу для міст-партнерів Луцького району, з якими давно підтримуються партнерські відносини.

Окрім старости Анджея Леньчука, гуманітарний вантаж супроводжували віце-голова Ради повіту Красностав Мірослав Ксєнжук та директорка повітової лікарні об’єднання медичної допомоги Ельжбєта Пуач.

«Велика дяка полякам, особливо Красноставському повіту, за надану допомогу, яка поїде до бійців на передову. Військові потребують медикаментів, продуктів довготривалого зберігання, військової амуніції. Польський народ об’єднався заради допомоги Україні і показує приклад усій Європі, як потрібно підтримувати українську армію та народ»,  – наголосив голова райради Олександр Омельчук.

За словами старости Анджея Леньчука, допомога від Красноставського повіту не є разовою та вже невдовзі польська сторона знову надішле гуманітарну допомогу для військових та цивільного населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: