22:16, 10 Жовтня 2023

У Луцьку знову замальовували рекламу наркотиків

У Луцьку здійснили черговий рейд з ліквідації сайтів та телеграм-каналів з рекламою наркотиків.

Про це повідомляють муніципали на сторінці у “Фейсбук”.

Відбувся черговий спільний рейд Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції, КЗ «Луцький міський молодіжний центр» та громадської організації щодо зафарбовування та ліквідації написів з адресами сайтів та телеграм – каналів, де можна замовити наркотики.

Цього рейду написи з адресами сайтів та телеграм каналів зафарбували за адресами: проспект. Волі, проспект Відродження, вулиця Чорновола, вулиця Гулака-Артемовського, вулиця Привокзальна, вулиця Коновальця, вулиця Стрілецька.

“Реклама наркотичних засобів на фасадах будинків, парканах, установах та організаціях різної форми власності – такими є прикрі реалії сьогодення українських міст, зокрема і міста Луцька”, – йдеться у дописі.

Такі написи насправді є адресами сайтів та телеграм-каналів, де можна замовити наркотики.

Департамент муніципальної варти звертається до усіх свідомих громадян міста Луцька, керівників установ, підприємств та організацій, голів ОСББ з проханням зафарбовувати інтернет-адреси, які з’являються на фасадах своїх чи відомчих будівель.

“Спільна робота з виявлення та усунення написів з посиланням на адреси сайтів, телеграм – каналів та відповідних позначок буде продовжена і надалі”, – кажуть муніципали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: