15:25, 04 Грудня 2019

У Луцьку змінять організацію дорожнього руху

Під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 4 грудня, ухвалили перелік рішень щодо затвердження схеми організації дорожнього руху в місті Луцьку.

Про заплановані зміни розповів заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк, – йдеться на сайті Луцькради.

Він розповів, що основною метою розробки схем є підвищення безпеки пішоходів за рахунок влаштування нових пішохідних переходів та острівців безпеки на наявних переходах з інтенсивним рухом, збільшення пропускної здатності вулиць шляхом заборони стоянки на проїзній частині, зменшення числа конфліктних точок на перехрестях та в місцях виїздів на вулиці з дворових територій, офісів і т.д. шляхом заборони лівих поворотів, що, в свою чергу, зменшить число дорожньо-транспортних пригод.

Зокрема, з 1 липня 2020 року на проспекті Перемоги заборонять лівий поворот на вулицю 8 березня та генерала Шухевича; для розгрузки правої смуги руху у потрібних місцях встановлять знак «Стоянка заборонена». На проспекті Василя Мойсея створять острівець безпеки на пішохідному переході біля Меморіалу Вічної Слави; встановлять знак «Зупинка заборонена», аби не заважати руху громадського транспорту.

На вулиці Даргомижського планують запровадити односторонній рух від вулиці Богдана Хмельницького до готелю «Світязь».

На вулиці Івана Франка організують рух транспортних засобів та заборонять поворот наліво до вулиці Шевченка.

На кільцевій розв’язці проспект Відродження — проспект Соборності — вулиця Гордіюк запровадять рух в дві смуги та впорядкують навколишні паркінги.

На правій стороні вулиці Заповітної встановлять знак «Зупинка заборонена».

На вулиці Карпенка-Карого в районі заправки «Укрпетроль» пропонують запровадити рух прямо при будь-якому сигналі світлофора.

На вулиці Градний Узвіз обмежать рух транспортних засобів півкулями в районі пішохідного руху на Театральному майдані нашого міста.

Також змінять рух в районі встановлення та демонтажу дорожніх знаків та табличок до них на вулицях Глушець, Замковій та Галшки Гулевичівни. Зокрема, на вулиці Глушець встановялять знак «Зупинка заборонена» в районі заїзду до паркінгу павільйону Центрального ринку, а також за зупинкою громадського транспорту, що розташована біля стадіону навчально-реабілітаційного центру навпроти павільйону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: