09:13, 04 Червня 2021

У Луцьку зібралася оновлена рада з питань запобігання та протидії домашньому насильству

2 червня провели засідання оновленої координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству під головуванням заступника міського голови Ірини Чебелюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Метою координаційної ради є забезпечення взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на території Луцької міської територіальної громади. Основними завданнями координаційної ради є:

сприяння здійсненню ефективної державної політики із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі;

розгляд питань, які потребують узгодженої співпраці всіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі;

інформування громадськості про стан реалізації державної політики із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі.

Ірина Чебелюк ознайомила  членів координаційної ради  з новим затвердженим положенням про координаційну раду та зазначила, що зміцнення системи координації суб’єктів, що здійснюють заходи з запобігання та протидії домашньому насильству є першочерговою задачею на цей час. Заступник голови координаційної ради, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан ознайомила присутніх з планом роботи координаційної ради на 2021 рік, реалізацію якого обговорили присутні. Також члени координаційної ради напрацювали алгоритм дій суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: