14:32, 31 Травня 2023

У Луцьку завершився щорічний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр»

У бібліотеках Луцької територіальної громади впродовж 24-29 травня проходив щорічний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відкриття фестивалю відбулося у центральній бібліотеці для дітей, де творчий доробок презентували учасники гуртків «Твоя лялька» Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, «Усмішка» бібліотеки-філії № 2 для дітей та «Соняшник» центральної бібліотеки для дітей.

Впродовж наступних днів фестивальні покази вистав проходили у бібліотеках міста.

У бібліотеці-філії № 5 для дорослих виставу «Корисна прогулянка» представив гурток «Дзвіночок», гурток «Буратіно» у бібліотеці-філії № 3 для дітей презентував виставу «Ніжки не йдуть», учасники гуртка «Веселка» зіграли виставу «Рукавичка-невеличка» у бібліотеці-філії № 3 для дорослих, а виставу «Волонтери-котики» у виконанні учасників гуртка «Котигорошко» усі охочі мали можливість переглянути у бібліотеці-філії № 10 для дорослих.

За активну популяризацію книгочитання, участь у фестивалі «Мій маленький театр» учасників лялькових гуртків нагородили спеціальними дипломами.

Фестиваль завершився, але лялькові гуртки продовжуватимуть покази вистав на різних локаціях в межах програми «Бібліотека – територія дитинства», що реалізовується бібліотеками громади упродовж літа.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: