14:32, 16 Серпня 2023

У Луцьку затвердили перевізників на низці автобусних маршрутів

На засіданні виконавчого комітету ухвалили низку змін, що стосуються пасажирського перевезення громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

8 серпня провели конкурс з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах № 5 “Вересневе – Окружна”, № 11 “Дружби Народів – Карбишева (Академія рекреаційних технологій і права)”, № 26 “Вишків – Окружна”, № 26а “Мирослава Скорика – Окружна”, № 50 “Луцьк – Брище” (вихід 2).

Сьогодні рішенням виконавчого комітету затвердили переможців конкурсу.

Маршрути № 11 «Дружби Народів – Карбишева (Академія рекреаційних технологій і права», № 50 «Луцьк – Брище» (вихід 2) – переможець конкурсу ТОВ «Бест Ленад Груп» (договір на перевезення пасажирів на термін п’ять років);

Маршрути № 26 «Вишків – Окружна», № 26а «Мирослава Скорика – Окружна») – переможець конкурсу ТОВ «Транссіті» (договір на перевезення пасажирів на термін п’ять років);

Маршрут № 5 «Вересневе – Окружна») – переможець конкурсу ФОП Михалюк Ю.П. (договір на перевезення пасажирів на термін п’ять років).

Також, у зв’язку з необхідністю організації перевезень пасажирів у Луцькій міській територіальній громаді, враховуючи звернення перевізника ФОП Федіка Б.В., який здійснює перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті № 58 “Луцьк – Сьомаки”, рішенням виконкому до основного складу вказаного маршруту додали один автобус.

Враховуючи звернення мешканців міста Луцька та автомобільного перевізника, який надає послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 1 (Завод “Мотор” – Надрічна), на виконання вимог Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту, затверджених наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.1995 № 21, для забезпечення належного рівня обслуговування населення, виникла необхідність у зміні місця розташування кінцевої зупинки “Вулиця Надрічна”.

Рішенням виконавчого комітету ухвалили змінити місце розташування зупинки “Вулиця Надрічна” із врахуванням її перенесення та перейменування вулиці Балакирева на вулицю “Пантелеймона Куліша”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: