23:14, 23 листопада 2022

У Луцьку затвердили інвестиційну програму ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс»

Сортування сміття, оновлення сміттєвозів та діяльність Центру управління відходами: про це йшлося під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Навіть у таких складних умовах війни ми оновлюємо техніку на підприємстві “Луцькспецкомунтранс” для того, щоб вивіз сміття відбувався вчасно та якісно. Ми поставили за мету до кінця наступного року повністю позбутися від старих смітттєвозів, оновити транспортний склад шляхом придбання нових, що відповідають нормам не нижче Євро 5. Оновлюємо техніку, що необхідна для твердих побутових відходів. Придбали компактор, що дозволяє ущільнювати сміття. Підприємство розвивається та впроваджує нові підходи у своїй діяльності”, – зазначив міський голова Ігор Поліщук.

Цього року відкрили Центр управління відходами, що знаходиться на вул. Героїв Крут, куди можна привезти великогабаритне сміття. У планах – наступного року тут відкриють навчальний клас, у якому школярі та дошкільнята навчатимуться правильно сортувати сміття.

Члени виконавчого комітету підтримали проект рішення “Про затвердження інвестиційної програми ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» на 2022–2025 роки”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: