20:03, 19 Грудня 2021

У Луцьку засвітили головну новорічну ялинку

Головна ялинка Луцька засяяла тисячами золотих вогнів. Її сьогодні, як і щорічно 19 грудня на свято Чудотворця Миколая, урочисто засвітили на Театральному майдані. Тріо святково вбраних зелених красунь відсьогодні символізують початок циклу новорічно-різдвяних свят.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Святкове дійство відкрили виставою-легендою про Святого Миколая, після чого вже сам покровитель нашого міста, Чудотворець, привітав усіх присутніх зі святом. Він побажав Луцькій громаді миру, злагоди та процвітання.

Привітав лучан та гостей міста й міський голова Ігор Поліщук. Він зазначив, що Святий Миколай є покровителем Луцька, тому просить у нього допомоги зробити наше місто та нашу громаду ще більш успішнішою, яскравішою та процвітаючою.

“Щиро бажаю, щоб це свято принесло у ваші домівки особливу атмосферу, а у ваше життя — добро, мир та злагоду,  – звернувся Ігор Поліщук до присутніх. – Нехай це свято стане початком особливого родинного часу та гарних родинних свят. Бажаю вам у цьому та в прийдешньому роках здоров’я та щастя і нехай Господь нас усіх оберігає”.

Після урочистого засвічення новорічної ялинки, у Луцьку відкрили вулицю Різдвяних Янголів. Вона простягнулась вдовж пішохідної вулиці Лесі Українки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: