17:45, 07 Жовтня 2020

У Луцьку запровадять автоматизовану систему обліку зелених насаджень

Сьогодні, 7 жовтня, під час засідання дистанційної позачергової 94-ї сесії міської ради, ухвалили рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 29.11.2017 №34/25 “Про затвердження Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища міста Луцька на 2018-2020 роки “ із внесеними змінами”. Зокрема, передбачається виділити з міського бюджету відділу екології департаменту житлово-комунального господарства 45 тисяч гривень на запровадження та обслуговування автоматизованої інформаційної системи обліку зелених насаджень.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Відсутність такої інформації та бази даних призводить до порушень в утриманні та експлуатації насаджень та неможливості забезпечення їх збереження та якісного догляду за ними. Здорові, якісно підібрані за видовим складом, доглянуті та збережені зелені насадження міста є одним із найважливіших компонентів сталості довкілля. З метою здійснення обліку та інвентаризації зелених насаджень, проведення заходів з виявлення запасів природних рослинних ресурсів, одержання достовірних даних щодо кількісних та якісних характеристик зелених насаджень на території Луцької міської територіальної громади, підвищення прозорості у галузі управління зеленими насадженнями, відділ екології розпочав запровадження та обслуговування автоматизованої інформаційної системи обліку зелених насаджень через впровадження сучасного інформаційного рішення у вигляді інформаційно-аналітичної системи «Inspectree».

Впровадження та обслуговування інформаційно-аналітичної системи «Inspectree» стане підґрунтям для розробки програм будівництва, відновлення та експлуатації об’єктів зеленого господарства, сприятиме утриманню їх у здоровому та упорядкованому стані, попереджувати порушення в цій сфері, забезпечити збереження та догляд за природними ресурсами. Використання інформаційно-аналітичної системи «Inspectree» забезпечить безперешкодний доступ до інформації щодо зелених насаджень всіх зацікавлених осіб, участь громадськості у формуванні та прийнятті обґрунтованих управлінських рішень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: