17:26, 08 Травня 2023

У Луцьку запрошують відвідати виставку до Дня пам’яті та примирення

Спеціалісти архівного відділу Луцької міської ради спільно з працівниками бібліотеки-філії № 3 для дорослих з 8 по 12 травня відкрили виставку архівних документів до Дня пам’яті та примирення під назвою: «Пам’ятаємо – перемагаємо».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановили День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня. Друга світова війна, що розпочалася внаслідок домовленостей націонал-соціалістичного (нацистського) режиму Німеччини та комуністичного тоталітарного режиму СРСР, стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. На території України вчинили численні злочини проти людства та людяності, воєнні злочини та злочини геноциду.

У цей день ми вшановуємо пам’ять кожного борця проти нацизму, ветеранів та жертв війни, учасників українського визвольного руху.

В експозиції виставки – копії архівних документів, серед яких є спогади учасників Другої світової війни, фотодокументи, добірка книг, газетні публікації, які висвітлюють події війни.

«Запрошуємо всіх лучан та гостей міста відвідати виставку, яка розташована в приміщенні бібліотеки-філії № 3, що на вул. Ковельській, 56 та ознайомитися з її документами», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: