19:03, 15 Квітня 2023

У Луцьку запрошують на мистецьке дійство «З вірою у Великоднє диво Перемоги!»

Лучан запрошують на мистецьке дійство «З вірою у Великоднє диво Перемоги!», що відбудеться у Палаці культури.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

17 квітня у Палаці культури міста Луцька відбудеться мистецьке благодійне дійство «З вірою у Великоднє диво Перемоги!» в рамках благодійного проекту «Весна, що наближає Перемогу!».

9:00-20:00 Благодійна акція «Великодній кошик для Солдата»: впродовж дня усі охочі зможуть долучитися до благодійного Великоднього збору продуктів для військовослужбовців.

14:00 Виставка-конкурс великодньої випічки для ЗСУ «Патріотична Паска»: переможця оберуть глядачі, проголосувавши за найкращий виріб «патріотичним сердечком», яке отримають, завітавши на захід. Виріб, що набере найбільшу кількість голосів, розіграють на аукціоні наприкінці програми.

17:30 Великодні народні віншування від народного аматорського фольклорного гурту «Чачка».

18:00 Фольклорна композиція «Ой весна, весна – днем красна» за участі творчих колективів Палацу культури: народного аматорського ансамблю народного танцю «Волинянка», народного аматорського оркестру народних інструментів «Волинянка», зразкового ансамблю народного танцю «Волиняночка», народного аматорського ансамблю народної музики «Волиняночка» та фольклорного гурту «Чачка».

19:50 Благодійний аукціон «Паска задля Перемоги» за участю фольклорного гурту «Чачка».

Зібрані під час дійства гроші спрямують на потреби Збройних сил України.

Ведуча заходу – Уляна Томчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: