12:07, 23 Березня 2022

У Луцьку запрацювала безплатна їдальня для вимушено переселених

Ніч у Луцьку минула спокійно. Всі комунальні установи, підприємства, організації працюють у штатному режимі.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

У місті продовжують прибирання. Сьогодні, 23 березня, розпочинають асфальтування.

“Вчора відбувалося нарізання карт на вулиці Набережній. Сьогодні вже починаємо перші роботи по поточному ремонту доріг, тому що місто має бути прибране, місто має бути в порядку, інфраструктура має бути в порядку. І лучани, і гості міста, і ті люди, які сьогодні вимушено переселені, мають знаходитися в комфорті, в тому, який дозволяє сьогодні ситуація і воєнний стан у нас в Україні і нашому місті. Щиро сподіваємося, що безпекова ситуація дозволить нам далі покращувати цей комфорт, проводити поточні ремонти і робити наше місто, нашу громаду кращою і комфортнішою для лучан, для гостей нашого міста, для вимушено переселених осіб і для всіх інших”, — зазначив Луцький міський голова Ігор Поліщук. 

Також знову збільшили кількість транспорту.

“Сьогодні 111 одиниць транспорту, фактично це вже є показник довоєнного часу. 28 тролейбусів і 83 автобуси працює на маршрутах нашого міста. Будемо спостерігати за ситуацією і, в разі необхідності, будемо далі збільшувати”, — повідомив Ігор Поліщук.

Також розпочинає свою роботу їдальня соціальна для переселенців. Їдальня працює на базі шкільної їдальні у четвертій гімназії (адреса: проспект Волі, 25). З 12 до 15 години гарячі обіди безплатно для переселенців, для вимушено переселених осіб. Для того, щоб отримати обід, необхідно піти в департамент соцполітики Луцької міської ради за адресою: проспект Волі, 4а і взяти відповідні документи, які будуть надавати вам право отримувати ці обіди. Телефон для довідок: 0332 281000. Станом на вчора вже більше 120 людей взяло ці документи.

Для всіх інших категорій з числа соціально незахищених верств населення Луцької громади працює їдальня у територіальному центрі соціального обслуговування на вулиці Данила Галицького.

Поліщук додав, що також багато є нарікань від лучан щодо паркування, що люди паркуються на газонах, на клумбах. Перегороджують рух по тротуарах. Тому департамент муніципальної варти буде наводити лад щодо паркування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: