11:37, 14 Липня 2021

У Луцьку запланували ремонт прибудинкової території на проспекті Соборності

У дворі на проспекті Соборності, 5 13 липня було людно, тривали жваві обговорення. Вся справа у тому, що мешканці тутешнього будинку розглядали проект ремонту та реконструкції їх двору. На зустріч із лучанами завітав міський голова Ігор Поліщук, депутати міської ради Андрій Разумовський та Катерина Шкльода, директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Шановні лучани! – звернувся до присутніх міський голова. – Ми зустрічались з вами минулого року, під час встановлення ІТП у вашому будинку. Тоді я пообіцяв, що цей двір буде відремонтовано. На цьому також наполягали наші колеги по депутатському корпусу. Сьогодні хочемо обговорити з вами проект ремонту, вислухати побажання та пропозиції, щоб вже найближчим часом підрядник розпочинав роботу».

Присутні зацікавлено розглядали план робіт, а слово тим часом перехопив Микола Осіюк. Він розповів, що на цій прибудинковій територій планується облаштувати дитячий майданчик, додаткові паркомісця, зробити пішохідні доріжки, встановити сучасне LED-освітлення та інші об’єкти благоустрою. Дорогу та пішохідну зону буде викладено бруківкою з врахування необхідного водовідведення.

Варто зазначити, що двір і справді потребує ремонту. Дорожнє покриття тут сильно розбито, а під час рясних злив вода стоїть у великих калюжах.

Лучани уважно вислухали посадовців та запропонували свої корективи до запланованого. Конфліктні ситуації вирішили через голосування, врахувавши позицію більшості мешканців.

Результатом конструктивного діалогу влади та мешканців будинку на проспекті Соборності, 5 стане затишна та комфортна прибудинкова територія, що обов’язково додасть позитиву у життя лучан та їх діток.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: