10:12, 27 Червня 2020

У Луцьку заблокували в’їзд авто з Градного Узвозу на Театральний Майдан

Міська влада обмежила в’їзд автомобільного транспорту на Театральний майдан зі сторони вулиці Градний Узвіз.

Про це повідомляє у «Фейсбук» радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«З метою наведення ладу з паркуванням на Театральному майдані зі сторони вулиці Градний Узвіз облаштували болард для обмеження в‘їзду автомобільного транспорту на майдан.

Наступного тижня в‘їзд на Театральний майдан буде обмежено повністю. Припаркувати автомобіль можна буде на парковці навпроти Палацу культури. Також наступного тижня розпочнеться реконструкція тротуару по вул. Глушець з облаштуванням додатково близько 25 паркомісць. Автомобіль можна буде залишити там та піднятися на вул. Лесі Українки. Окрім того, незабаром запрацює парковка на місці колишнього Старого ринку (ліва сторона), звідки по вул. Кривий Вал або вул. Сенаторки Левчанівської можна буде піднятися на вул. Лесі Українки, а звідти – на Театральний майдан», – пише посадовець.

Як зауважив радник, спеціальні телефони всіх екстрених служб зафіксовані в системі управління болардами. Як тільки вони телефонують на визначений номер, болард опускається і піднімається після проїзду авто. Те ж саме, з його слів, з мешканцями девятиповерхівки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: