15:08, 01 Червня 2024

У Луцьку з військового ліцею випустили 330 юнаків та дівчат

Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні у місті Луцьк сьогодні, 1 червня, випустив 330 юнаків та дівчат.

Про це повідомляє на своїй сторінці у “Фейсбук” начальник Волинської ОВА.

“Випускний – це завжди хвилююче як для ліцеїстів, так і їх батьків. Бо це означає, що далі розпочинається самостійне та доросле життя. Знаю, що для цього вони багато та старанно вчилися. Більше того, багато з них поєднають своє життя із захистом держави та служінням у Збройних силах України

Дякую їм за це. Дякую батькам за таких чудових дітей, за терпіння та турботу про них. І звичайно вчителям – за вклад у покоління, яке вони також виховували.

Пророблену навчальним закладом роботу сьогодні присутні побачили на власні очі. Зокрема про це свідчила велика кількість нагород, грамот та медалей за досягнуті високі результати у третьому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, всеукраїнських і обласних предметних турнірах.

Своєю чергою мав нагоду вручити дипломи і медалі ліцеїстам, які досягнули високих результатів у вивченні окремих предметів, а також тих, хто закінчив навчальний заклад з відзнакою.

Шановні ліцеїсти, у житті кожного випускний – це святковий день. Тому вітаю вас та бажаю, щоб у вашому житті дійсно було багато приводів для свята. Ви – наше майбутнє і захист. І я щиро зичу, аби ваше майбутнє було мирним та щасливим. Впевнений, ви зробите його прекрасним. Слава Україні!”, — зазначив Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: