22:16, 30 Вересня 2021

У Луцьку з професійним святом вітали бібліотекарів

Сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Свято встановили Указом Президента ще у 1998 році. З цієї нагоди у бібліотеці-філії № 10 для дорослих відбулися урочистості.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Винуватців свята прийшли привітати заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, а музичним вітанням присутніх потішив дитячий ансамбль народної музики “Волиняни”. Малеча виконала кілька жартівливих фольклорних композицій.

Зараз на бібліотекарів покладена важлива місія: виховати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, бути свідомим громадянином — сказали після музичної паузи посадовці. Фонди 25-ти публічних бібліотек громади систематично поповнюються, робляться ремонти, фінансуються профільні програми. Тому й відвідувачів книгозбірень з кожним роком все додається.

“Незважаючи на засилля інтернету, працювати із “живою” книгою надзвичайно цікаво. І від вас, власне, залежить — яка інформація потрапить у руки маленького чи дорослого читача. Які він зробить висновки і яких результатів досягне. Тому роль бібліотечної системи в нашій країні переоцінити складно. Вона — передовий фронт, що формує майбутнє,” — зазначила у своєму виступі заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

Насамкінець заходу представники Луцької міської ради — Ірина Чебелюк та Тетяна Гнатів — привітали грамотами й подяками десятьох хранительок фондів друкованого слова. Окремо передали грошові сертифікати на суму 1000 гривень і книгозбірням громади.

Примітно, що незважаючи на урочистості, бібліотека-філія №10 для дорослих продовжувала працювати в штатному режимі. Сюди йшли відвідувачі: обирали потрібні книги, говорили теплі слова вдячності тим, кого знають десятки років. Бо бібліотекарі, за словами читачів, то справжні лікарі їхніх душ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: