10:39, 02 Квітня 2024

У Луцьку юні інженери та розробники змагалися в автомоделюванні

У Центрі позашкільної освіти відбулися триденні всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Учасниками змагань стали понад півсотні юніорів із шести областей України. Їх привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

«В цьому залі – майбутня технічна еліта нашої країни. Звісно, краще працювати і удосконалювати технології для мирного життя у мирній країні, але сьогодення доводить – країна без сучасних технічних розробок не може забезпечити безхмарне небо над головами своїх громадян. Тому, впевнений, що ви себе проявите та створите нові винаходи, якими пишатиметься вся Україна», – наголосив Юрій Поліщук.

Змагання на автодромі не з легких, адже головне завдання для кожного учасника – за три хвилини проїхати найбільшу кількість кіл на звивистій автотрасі. Середня швидкість моделі – 30 км/год, але на прямих відрізках автодрому вона в рази вища, розповів керівник гуртка автомоделювання та головний суддя змагань Павло Кадлубицький.

Аби створити якісну автомодель, вихованці гуртків автомоделювання освоюють технічні навички, працюють на верстатах, вчаться застосовувати теоретичну інженерію на практиці.

“Цей вид спорту на Волині розвивається дуже активно. Ці діти – майбутнє України, попереду у них багато відкриттів, які, впевнена, прославлять і нашу країну”, – переконана керівниця Центру позашкільної освіти, депутатка облради Оксана Філіпчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: