22:44, 02 Квітня 2020

У Луцьку визначили, як ховатимуть померлих від коронавірусу

При здійсненні поховання померлого дозволяється перебувати одночасно не більше як 10 особам із дотриманням дистанції між ними не менше ніж 1,5 метра.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Під час позачергового засідання виконавчого комітету 2 квітня розглянули проект рішення «Про Положення про поховання мешканців міста Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу, померлих внаслідок спалаху особливо небезпечних інфекційних хвороб».

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що ініціатором цього документа виступив він. За його словами, необхідно впорядкувати процес поховання осіб, які померли внаслідок спалаху особливо небезпечних інфекційних хвороб, аби запобігти поширенню коронавірусу. Він наголосив, що цей документ визначає, що і хто як має робити.

Григорій Пустовіт зауважив, що поховання проводитиме Луцький спецкомбінат комунально-побутового обслуговування. Буде виділено спеціальний автомобіль, водія і людей, які будуть проводити поховання, забезпечать захисним одягом та всіма необхідними засобами.

Він наголосив, що богослужіння за померлими проводяться безпосередньо біля місць захоронення, при здійсненні поховання померлого дозволяється перебувати одночасно не більше як 10 особам із дотриманням дистанції між ними не менше ніж 1,5 м.

Крім того, Григорій Пустовіт зауважив, що буде складатися список осіб, які були присутні під час поховання, зазначатиметься прізвище, ім’я, по батькові, адреса проживання, контактний номер телефону.

Він наголосив, що, на жаль, відспівування таких померлих у храмі неможливе, аби виключити поширення інфекції у храмах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: