09:36, 04 Березня 2020

У Луцьку визначили, коли припинятимуть подачу гарячої води

Графік припинення подачі гарячої води в міжопалювальний період 2020 року у зв’язку з профілактичним ремонтом теплових мереж затвердили члени виконкому.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 4 березня.

Як йдеться у пояснювальній записці, у зв’язку з щорічним проведенням профілактичних ремонтів теплових мереж, відповідно до пункту один частини першої ст. 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» є необхідність розглянути та затвердити графік припинення подачі гарячої води від котелень та центральних теплових пунктів ДКП «Луцьктепло» для мешканців міста Луцька на 2020 рік.

Як пояснив директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський традиційно після завершення опалювального періоду розпочинають підготовку до наступного, тож під час міжсезоння котельні повинні зупинятися на планово-попереджувальний ремонт. Зокрема, у 10 квартальних котельнях запланували заміну пальників в рамках співпраці з Євробанком, вчора оголосили тендер на заміну великих насосів. Це дозволить зменшити використання паливно-енергетичних ресурсів та завантаженість на бюджет підприємства. Найбільший об’єкт, котельню на Карбишева, 2 зупинятимуть у липні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: