13:23, 09 Червня 2020

У Луцьку визначатимуть власника нерухомості на проспекті Волі через аукціон

Продати планують приміщення на проспекті Волі, 27а.

Про це йшлося під час засідання 81 позачергової сесії Луцької міськради 9 червня.

Депутати ухвалили рішення щодо приватизації нежитлового приміщення площею 128,4 метра квадратного на проспекті Волі, 27а у Луцьку шляхом продажу на аукціоні.

Зі слів начальника відділу управління майном міської комунальної власності Алли Грабко, до 31 жовтня 2021 року діє договір оренди цього приміщення. Приміщення пропонують виставити на аукціон з умовою – для нового власника майна договір оренди зберігатиме чинність, а якщо переможе чинний орендар, договір втратить силу з моменту передачі майна у власність.

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що питання про продаж комунальних приміщень виносять на розгляд депутатів задля поповнення міського бюджету. До прикладу, у травні бюджет міста втратив приблизно 40 мільйонів гривень, тому його потрібно поповнювати. Він нагадав, що від продажу приміщення магазину «Планета» місто отримало 7,9 мільйона гривень.

Щодо приміщення на проспекті Соборності, 7в, як зазначив посадовець, питання наразі вирішили відкласти, адже потрібно спочатку виділити ділянку, наприклад, по межі нерухомого майна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: