19:45, 24 листопада 2020

У Луцьку визначать перевізників на п’яти автобусних маршрутах

19 січня 2021 року відбудеться конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 6, 9, 22а, 23, 37.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Проект рішення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 6, 9, 22а, 23, 37 розглянули сьогодні, 24 листопада, члени виконавчого комітету Луцької міськради на позачерговому дистанційному засіданні.

У зв’язку із закінченням терміну дії договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом за маршрутами № 6, 9, 22а, 23 та необхідністю транспортного сполучення з населеними пунктами Прилуцького старостинського округу (маршрут № 37) і оголосили конкурс на перевезення пасажирів за вказаними маршрутами. Члени виконавчого комітету внесли зміни в додаток до рішення виконавчого комітету від 06.12.2017 №740-1 “Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування в місті Луцьку у новій редакції”.

Отож, за маршрутом № 9 вносяться зміни у автобусну мережу в частині збільшення кількості автобусів на одну одиницю (всього 14 автобусів). Кількість автобусів на маршруті у вихідні та святкові дні – 12.

Маршрут № 9 розділений на два об’єкти конкурсу. Конкурс оголошується по одному з об’єктів (№ 84 – договір був укладений на один рік).

Затвердили члени виконкому і умови конкурсу, до яких належать:

участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-2;

перевізник, який визначений переможцем у конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, укладає з організатором перевезень та оператором тристоронній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька. До затвердження результатів конкурсу забезпечує на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, наявність працездатного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, системи GPS-моніторингу громадського транспорту, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження;

на об’єкті конкурсу передбачається робота до 50 % транспортних засобів, але не менше одного автобуса, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;

інші умови передбачені договором на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у м. Луцьку, умови якого обов’язкові для виконання затверджені рішенням виконавчого комітету від 23.07.2020 № 369-1 “Про затвердження форми Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у м.Луцьку, умови якого обов’язкові для виконання”;

термін дії договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом п’ять років;

розмір плати за участь у конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.01.2013 № 34-1 “Про розмір плати за участь у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Луцьку”.

До проведення конкурсу та затвердження результатів призначити перевізником по об’єкту конкурсу № 67 – ТОВ “АТП-Луцьк”.

Останній термін подання документів 15 грудня 2020 року до 12 години.

Крім того, члени виконавчого комітету затвердили об’єкти конкурсу на перевезення пасажирів № 48, 49, 67, 84, 89.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: