09:42, 07 Жовтня 2020

У Луцьку виявили низку самовільної реклами

Завдяки системі автоматичного голосового сповіщення «Дзвінок», що успішно функціонує на базі департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, інспектори склали чергові протоколи за самовільне розміщення реклами у невизначених для цього місцях, що є порушенням п.п. 2.5.5.1.11 Правил благоустрою міста Луцька та статті 152 КУпАП.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

З моменту запуску в роботу цієї програми, інспектори департаменту виявили 2023 різноманітних рекламних оголошень та інформаційних листівок, які незаконно розміщені на електроопорах, парканах, фасадах будинків, дорожніх знаках, зупинках громадського транспорту та фасадах будівель нашого міста. Здебільшого оголошення комерційного характеру та реклами сфери надання послуг.

«Повідомляємо, що у разі виявлення самовільного розміщення реклами та рекламних оголошень у невизначених для цього місцях, просимо повідомляти на Гарячу лінію департаменту за номерами: 067-0000-679 та 066-102-1-102, а також можна скидати фото з вказанням адреси у Viber, WhatsApp, Telegram», – інформують у департаменті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: