09:41, 09 Липня 2020

У Луцьку витратять майже півмільйона на археологічні розкопки

Наукові археологічні дослідження (археологічні розкопки) при реставрації та відновленні пам’ятки архітектури національного значення: оборонної башти з муром за проектом «Ремонтно-реставраційні роботи пам’яток архітектури національного значення: монастиря єзуїтів та оборонної башти з муром у  Луцьку» коштуватимуть до 471,895 тисячі гривень.

Виконавця робіт визначать у результаті відкритих торгів. Замовником виступає виконавчий комітет Луцької міської ради. Тендерні пропозиції приймають до 15 липня. Аукціон запланують після 10 липня. Строк виконання робіт – до 30 вересня. Очікувана вартість становить 471,895 тисячі гривень.

Відповідно до технічної специфікації, передбачені археологічні дослідження фундаментів втраченої частини оборонної стіни площею 64 метри квадратні та археологічні дослідження цокольних приміщень башти Чорторийських площею 70 метрів квадратних.

Характеристика робіт:

Виконати археологічні дослідження фундаментів втраченої частини оборонної стіни та цокольних приміщень башти Чорторийських:

провести археологічне розкриття та, у разі виявлення, розчистити і дослідити археологічні, археологічно-архітектурні об’єкти і супутні їм давні культурні нашарування;

виконати фотофіксацію археологічних розкриттів;

виконати графічне оформлення археологічних розкриттів;

виконати камеральне опрацювання отриманих матеріалів;

виконати обстеження фундаментів оборонної стіни у місцях археологічних розкриттів.

Підготувати Звіт за результатами наданих послуг, який повинен складатись із текстової та ілюстрованої частин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: