16:26, 28 листопада 2019

У Луцьку виступить відомий хіп-хоп гурт

Уже в цю неділю, 1 грудня, до Луцька завітає провідна хіп-хоп команда України “Курган та Agregat”.

На концерті виступить не лише гурт, а ще й діджей-сет від DJ Культиватора. Відвідувачі матимуть можливість придбати фірмовий мерч від артистів, а також зробити круті селфі в стилі трушних силянів на унікальній фотозоні.

До слова, гурт не був на Волині вже два роки і за цей час вже встиг випустити альбом, зняти декілька кліпів, які вже переглянули мільйони людей, зібрати повні зали багатьох концертних майданчиків у різних містах, і, що не менш важливо – створити більш серйозну музику на теми, про які можна і треба говорити.

“Курган та Agregat” – можна не любити, можна критикувати, можна не розуміти. Але хлопці  не претендують на всезагальне визнання і виступи на Євробаченні. Вони знайшли свою нішу, де їх цільова аудиторія – це ті, хто найбільше цінує щирість. І це не просто слова про “справжню музику”, якими “грішить” велика кількість музикантів, характеризуючи власні роботі, а саме та магічна щирість, якої не вистачає в ХХI столітті – бути таким, яким ти є, а не “маркетинг-планом” продюсера, “ необхідним продуктом”, якого не вистачає сучасному культурному полю”, – говорять організатори.

Концерт відбудеться  в арт-кафе “Стоп-кадр”, що в “Адреналін-Сіті” 1 грудня о 20 годині. Квитки можна придбати за посиланням, або вже на вході, (але дорожче). До речі, на “Чорну п’ятницю”, з 28 по 30 листопада включно, діятиме знижка -50% на другий квиток.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: