12:07, 15 Вересня 2020

У Луцьку викрили палія

Під час патрулювання містом, інспектори складу групи автоГШР, близько 15-ї години, помітили задимлення по вулиці Глушець. Прибувши на місце встановили, що невідомі особи підпалили сухостій, старі шини та деревину. Інспектори ГШР загасили неконтрольоване багаття.

Про це повідомляє у «Фейсбук» департамент муніципальної варти Луцької міськради.

Неодноразово працівники департаменту муніципальної варти повідомляли, наголошували та роз’яснювали громаді, що спалювання рослинних решток надзвичайно шкодить довкіллю та у першу чергу людському здоров’ю.

«Паліїв» не зупиняють навіть високі штрафи.

За цим фактом порушнику роз’яснили, що розводити багаття на території нашого міста заборонено. Після чого на нього склали адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП .

Департамент муніципальної варти вкотре закликає громадян бути свідомими та утриматися від самовільного спалювання рослинності, адже листя, шини та трава які тліють та горять, неабияк забруднюють довкілля.

«Шановні лучани та гості міста, в разі виявлення порушень Правил благоустрою міста Луцька, просимо негайно повідомляти на гарячу лінію відділу «ГШР» департаменту муніципальної варти за телефоном: 0661021102, 0670000679 або ж надсилати інформацію на Viber, WhatsApp, Telegram»,  – наголошують муніципали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: