12:05, 18 листопада 2020

У Луцьку викрили факт незаконного постачання спирту

У рамках операції «Акциз-2020» співробітники податкової міліції Волині попередили спробу незаконного транспортування з метою збуту великої партії спирту, — інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Правоохоронці, отримавши інформацію про можливе незаконне транспортування підакцизних товарів, у взаємодії з працівниками управління патрульної поліції у Волинській області ДПП, у місті Луцьк зупинили та обстежили транспортний засіб марки “Mersedes-Benz”. У ході проведених заходів з’ясовано, що близько двох тон рідини з характерним запахом спирту транспортувалося  без оформлених належним чином документів.

Згідно попередньо встановленої інформації, вилучений спирт призначався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, що в подальшому мали бути реалізовані через роздрібну торговельну мережу на території області.

У результаті проведених заходів спирт та транспортний засіб, яким здійснювалося транспортування підакцизних товарів, вилучено. Орієнтовна вартість вилученого майна становить 700 тисяч гривень.

На цей час вирішується питання про складання адміністративного протоколу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: