12:31, 30 Січня 2020

У Луцьку викрили цех, де підпільно виготовляли «Фінляндію»

Упродовж 28-29 січня 2020 року прокуратура Волинської області спільно зі співробітниками Головного управління ДФС в області, в рамках розслідування кримінальних проваджень провели санкціоновані судом слідчі дії у двох будинках: у місті Луцьку та в передмісті обласного центру Волині.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

У підпільному цеху в передмісті вилучили з незаконного обігу 557 літрів спирту вартістю понад 130 тис. грн.

У Луцьку ж, у цеху, де виготовляли й розливали контрафактний алкоголь, видаючи його за  елітні напої відомих брендів на кшталт «FINLANDIA», вилучили близько 350 літрів готової алкогольної продукції, сировини для її виготовлення, а також обладнання для здійснення незаконної діяльності.

Зауважимо, що упродовж січня 2020 року на Волині, протидіючи незаконному обігу підакцизних товарів в області, прокурори спільно із податковою міліцією припинили роботу 2 цехів із виробництва контрафактного алкоголю та 7 незаконно встановлених автозаправних станцій. Дві АЗС демонтували.

Із незаконного обігу вилучили товари підакцизної групи вартістю 5 млн. 750 тис. грн.

Окрім того, у рамках робочих груп, спільно з підрозділами Головного управління ДФС в області, Волинської митниці та Державної прикордонної служби припинили 11 спроб незаконного переміщення цигарок через Державний кордон України, з незаконного обігу вилучено 66098 пачок тютюнових виробів вартістю 3 млн 353 тис. грн.

Робота із протидії незаконному обігу підакцизних товарів в області триває.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: