19:47, 07 Грудня 2020

У Луцьку вшанували пам’ять загиблого в АТО капітана СБУ

Пам’ять загиблого капітана СБУ Віктора Мандзика вшанували  у Луцьку.  Сьогодні йому мало виповнитися 34 роки.  У заході взяли участь керівний та особовий склад Управління, курсанти Національної академії СБУ, мама та родичі офіцера.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.

Віктор розпочав свою службу в органах Служби безпеки України у 2009 році. Став найкращим стрільцем, членом збірної команди Управління з рукопашного бою.

З січня 2015 року Віктор Мандзик перебував у службовому відрядженні у районі проведення антитерористичної операції в Донецькій області.

Загинув Віктор 21 березня 2015 року у місті Волноваха, виконуючи свій професійний та громадянський обов’язок.

Указом Президента № 174/2015 від 25 березня 2015 року Віктор Мандзик нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У 2018 році капітану СБУ Віктору Мандзику рішенням Луцької міської ради присвоєно звання Почесний громадянин міста Луцька.

Керівний та особовий склад Управління сьогодні вшанували пам’ять офіцера  та бойового побратима, поклавши квіти на могилу Віктора Мандзика.

Мама загиблого офіцера Ольга Олександрівна подякувала керівництву та усім працівникам Управління за постійну підтримку та пам’ять про її героїчно загиблого сина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: