17:07, 10 Березня 2020

У Луцьку вшанували пам’ять Тараса Шевченка

Сьогодні, 10 березня, десятки небайдужих лучан зібрались біля пам’ятника видатному українському поету Тарасу Шевченку, щоб вшанувати річницю з дня його смерті. Урочистий захід розпочався із поминальної ходи представників Волинської єпархії Православної Церкви України.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Захід продовжився молитвою за участю духовенства. Сюди також завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники виконавчих органів Луцької міської ради, обласної влади, студентства, а також творча інтелігенція нашого міста.

“Я хочу акцентувати увагу, що цей пам’ятник — символ нашої свідомості. Кошти, що надійшли на його будівництво, свідчили про духовний стан тодішніх волинян, які віддали частину свого матеріального здобутку, щоб цей пам’ятник був. Я не можу зрозуміти, чому сьогодні тут так мало українців. Про який патріотизм ми говоримо? Я закликаю всіх не тільки декларувати патріотизм, а й жити, як патріоти! Любіть за життя Бога та символи нашої державності, ідентичності, які ми так звеличуємо”, – зазначив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Потому присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: