18:10, 29 Січня 2020

У Луцьку вшанували пам’ять Героїв Крут

Сьогодні, 29 січня, лучани вшанували пам’ять молодих патріотів, що віддали своє життя за Україну у Битві під Крутами.

Про це інформує Луцька міська рада.

Біля меморіального знаку «Героям Крут – борцям за Незалежність України» зібрались перший заступник міського голови Григорій Недопад, представники обласної влади, духовенства та небайдужі лучани.

Захід розпочався із громадської панахиди, що її провів митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

«Сьогодні ми повинні дивитися і думати в одному напрямку, шукати те, що нас об’єднує. Потрібно разом працювати, разом молитись, разом жити і разом боротись: ставати новими українцями, новою нацією», — зазначив він.

«Історія інколи не вчить наш народ. Те, що сталося 102 роки тому під Крутами, напевне, сьогодні повторюється на Сході України. Це справді є боротьбою за незалежність України, відстоюванням своїх кордонів, держави, сім’ї.

Події під Крутами стали знаком для всіх українців, що за свій народ треба боротись ще з садочків та шкіл — того маленького зерна, з якого потім виростає свідомий патріот, який ніколи не пустить на свою землю ворога», — долучився до промови Григорій Недопад.

Потому учасники мітингу вшанували пам’ять молодих патріотів хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака Героям Крут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: