14:57, 26 листопада 2020

У Луцьку вручили продуктові набори сім’ям, які потребують соціальної підтримки

26 листопада управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у партнерстві з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» організували  благодійний захід для 30 сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Усіх присутніх привітала заступник міського голови Ірина Чебелюк: «Ця акція має на меті підтримку сімей, які перебувають під соціальним супроводом. Керівництво міста та депутатський корпус міської ради турбується про вас і надалі буде робити усе можливе для того, аби родини, які потребують підтримки, отримували необхідний соціальний захист».

Начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан побажала усім присутнім: «Нехай буде мир у ваших домівках, нехай радість наповнить душі, а любов – серця, нехай надія, віра і оптимізм зроблять кожен ваш вчинок обдуманим і мудрим, кожен крок – впевненим і сміливим». А також зауважила, що такі акції проходять за підтримки соціально активним та відповідальним партнерам і надала слово голові правління ВОБФ “Дитяча місія. Україна” Людмилі Лонюк, яка висловила вдячність за багаторічну співпрацю й вагому допомогу у розвиток соціальної сфери.

На завершення акції всі учасники отримали продуктові набори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: