21:47, 30 Червня 2023

У Луцьку вручили дипломи бакалаврів випускникам Академії рекреаційних технологій і права

Цього року випускниками Академії рекреаційних технологій і права стали 125 бакалаврів п’яти спеціальностей: «Право», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Фізична терапія, ерготерапія», «Середня освіта (фізична культура)» та «Туризм».

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

В урочистостях взяв участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він передав вітання випускникам та викладачам закладу від голови обласної ради та всього депутатського корпусу і подякував їм за здобутки, якими пишається не тільки Волинь, але й Україна.

«Випускники академії 2023-го року стали гордістю нашого краю, адже серед них відомі спортсмени, які представляють нашу державу на спортивних аренах усього світу. Вони довели – нам, українцям, під силу будь-які випробування. Сьогодні ви, випускники, відчуваєте силу, яку нам дають наші оборонці, і ту віру в перемогу, яка обов’язково буде. Ця перемога для кожного з нас не лише на полі бою, але й в особистих досягненнях. Ви отримали чудову освіту, маєте диплом, з яким для вас відкриті двері у будь-якій сфері. Тому ставте перед собою високі цілі і досягайте їх. Ви все зможете», – зазначив Григорій Пустовіт.

Ректорка академії, депутатка обласної ради Людмила Стасюк нагородила відзнаками кращих випускників.

«Цього року через війну студентам нашого закладу довелось вчитися й здавати підсумкову атестацію та захищати випускні роботи і онлайн, і офлайн. Таке навчання стало викликом для кожного з нас, проте рівень знань наших студентів лишився високим, – підкреслила Людмила Стасюк. – Кожен випуск особливий, і ми, ваші наставники, віримо, що ви з гідністю крокуватимете своїм життєвим шляхом».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: