14:09, 24 Жовтня 2021

У Луцьку вперше відбувся Кубок України зі стрільби з лука

У ньому взяли участь понад 30 учасників з різних куточків України. Турнір проводили серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

«Це змагання, на яких спортсмени виконують спортивні розряди. Ті, хто покаже кращі результати, мають шанс потрапити в збірну України, – зазначив депутат обласної ради, керівник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту для осіб з інвалідністю «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук. – Волинь представляють двоє спортсменів».

Привітати гостей та учасників спортивного заходу прибув перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

«Ви є прикладом витривалості й мужності. Кожен з вас уже переможець, адже демонструєте надзвичайну сили волі та незламність духу, – зазначив Юрій Поліщук. – Переконаний, що саме з Луцька почнуться перемоги наших паралімпійців на майбутніх Іграх, бо сьогодні ви покажете свої найкращі результати».

Спортсменка, ветеран АТО, а тепер тренерка Майя Москвич активно вболіває за свого вихованця – Івана Голінчука. Він уже виграв Чемпіонат України зі стрільби з лука на дистанції 30 метрів і показав хороший результат. «Зараз мені хотілося б щоб він відчував стрільбу, показав красиву техніку. Тут дуже багато сильних спортсменів і хотілося б аби наші спортсмени гарно виступили,  – каже тренерка. – І те, що Кубок України відбувається в Луцьку, дуже круто для нас усіх».

Довідково: Основні центри  розвитку стрільби з лука в Україні – Харків, Львів, Чернівці. На Волині розвитком стрільби з лука займається Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» спільно з ГО «Федерація стрільби з лука Волинської області та Клубом стрільби із лука «Луцькі соколи».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: