12:29, 11 Грудня 2019

У Луцьку водій маршрутки проїхав на заборонний сигнал світлофора

У Луцьку водій маршрутного транспортного засобу порушив Правила дорожнього руху, проїхавши на заборонний жовтий сигнал світлофора.

Про це повідомляють патрульні у “Фейсбук”

На проспекті Соборності екіпаж патрульної поліції помічає, як водій маршрутного транспортного засобу грубо порушує Правила дорожнього, наражаючи себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку, а саме: на швидкості проїжджає на заборонний жовтий сигнал світлофора. До слова, це трапилося, за словами патрульних, на небезпечному перехресті.

Водія наздогнали та притягнули до адміністративної відповідальності. Штраф – 425 гривень.

Знову водій маршрутного транспортного засобу порушив ПДР: його оштрафували патрульніІ знову Луцьк, і знову ранок, цього разу – проспект Соборності. Екіпаж патрульної поліції помічає, як водій маршрутного транспортного засобу грубо порушує Правила дорожнього, наражаючи себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку, а саме, на швидкості проїжджає на заборонний жовтий сигнал світлофора.Водія наздогнали та притягнули до адміністративної відповідальності.Штраф – 425 гривень!Сподіваємось, керманич зрозуміє помилку і більше так не чинитиме, адже це перехрестя з проспектом Соборності – дуже небезпечне.Керуйте відповідально!#патрульнаполіція#ПорядокЦеТи#volynpatrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Середа, 11 грудня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: